Şanlıurfa Marka Tescilin'de bir telefon kadar yakınız. Her işletmenin ihtiyaç duyduğu marka tescil sürecini sizler ile en kısa ve hızlı bir şekilde neticeye bağlıyoruz.

Marka sahibi her ürün öncelikli ihtiyaçlarından birisi markasının korunma altına alınmadır. Bir ürün markasına sahip kişi ve kurumlar, Sahibi olduğu ürünün veya tasarımın tüm yetkilerini ve sorumluluğunu kendisine almalıdır. En Kolay yasal olan yoluda markasını tescil ettirmelidir .

Şanlıurfa Marka tescili - Marka Tescili  Nedir?

Marka ürün ya da hizmeti sunan işletmeyi diğer işletmelerden ayıran en önemli özelliktir. İşletmenin var olabilmesi için markayı hak sahibinin dışında üçüncü tarafların kullanımından koruyan bir sistemdir. Ürün veya hizmet sahibinin tüm haklarını yasal olarak gizler. Marka Tescili, işletmeler için avantaj sağlar. Markanızı tescil ettirdiğiniz takdirde başkaları tarafından haksız yere kullanılmasını engellenmiş olur.

Marka Tescili Ne işe yarar?

Marka tescili, markanın kimliğini yasal olarak koruma altına alır. Markanın izinsiz kullanımına ve taklitlerine karşı itiraz etme ve dava açma hakkını sunar. Marka Tescili sayesinde sizi diğer işletmelerden ayıran ibare, işaret, logo vb. koruma altına alınmış olacaktır. Marka tescili ile Com.tr (alan adı) uzantısına sahip olabilirsiniz. Bu sayede markanız güven ve prestij kazanacaktır.

Marka Tescili Nerede Yapılır?

Marka tescilini bireysel olarak veya vekil atayarak yapabilirsiniz ya da aracı kurumlar olan İnka Patent markamız ile yaptırabilirsiniz. Şanlıurfa’da Marka Tescili ya da Patent Tescili yaptırmak istiyorsanız istenen belgelerin eksiksiz ve doğru bir biçimde Türk Patent Enstitüsü’ne teslim edebilirsiniz.

Marka Tescil İşlemleri Nasıl Yapılır?

Şanlıurfa Marka Tescil işlemlerini bireysel olarak ya da İnka Patent ile yapabilirsiniz. İnka Patent olarak sizlere uzman kadromuz ile hizmet sunuyoruz. Şanlıurfa’da marka tescili veya patent tescili yaptırmak istediğinizde sitemizi ziyaret edip bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Şanlıurfa Marka Tescil Firmaları ve Şanlıurfa Patent Tescil Firmaları olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak çalışmaktayız.