Günümüzde birçok şahıs ya da firma marka tescili yaparak hem kendi ismini hem de firma ismine ait ürünlerini ve hizmetleri koruma altına alabilmektedir.

Marka başvurusu uzmanlık gerektiren bir işlem olduğu için danışman firmalar ile yapılması çok daha sağlıklıdır. Gaziantep Marka Tescili konusunda hizmet veren firmamız, size özel çözümler sunmaktadır.

Gaziantep Marka Tescili Nerede Yapılır?

Marka tescili Türk Patent Enstitüsü nezdinde yapılır. Gaziantep marka tescili sürecinde ekibimiz doğru araştırma, takip ve bilgi birikimlerini sizler için sunar. Tescil aşaması yaklaşık 1 yılı bulabilmektedir.

Marka tescil işlemi başvurunun yapıldığı gün, saat ve dakika itibariyle başlar. Gaziantep marka tescil başvurusunun yapılmasından sonra Türk Patent Enstitüsü tarafından başvurunun şekli şartları yerine getirip getirmediği kontrol edilir ve başvuru sahibi veya vekiline resmi yazı ile bildirilir.

İnka Patent marka başvurularının resmi bir işlemden çok daha fazlası olduğunun bilincinde olarak uzman ekibi ile güvenilir danışmanlık hizmeti vermektedir. Siz de İnka Patent ile markanız için hızlı çözüme ulaşın! Gaziantep Marka Tescili İşlemleri İçin bizimle iletişime geçin.