Bir işletmeyi diğer işletmelerden ayıran daha önce düşünülmemiş ürün ya da hizmetin kullanılmasıdır. Markanın tescil edilmesi hem markaya hem de sahibine büyük avantajlar sunar. Tescillenen markanın yasal olarak hakları saklanır ve belgelidir. Başkalarının ürün ya da hizmetinizi çalması engellenirken sizin de emek hırsızlığı yapmanızın önüne geçmiş olur. İnka Patent olarak uzman ekip ve bilgi birikimimiz ile sizlere güvenilir hizmet sunmaktayız. Diyarbakır Marka Tescili ve Diyarbakır Patent Tescili konusunda gösterdiği özverili çalışmalar ile markanızı resmi olarak koruma altına alır.

Diyarbakır Marka Tescili ve Diyarbakır Patent Tescili hakkında merak ettiklerinizi sormak ve daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Diyarbakır marka Tescil Fiyatları Nelerdir?

Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından belirlenen tescil fiyatları her yıl güncellenir. Diyarbakır Marka Tescil Ücretleri resmidir ve tescil alma işlemlerinin yapılabilmesi için mecburidir. Markanızın gücü ve sınıfına göre ödeyeceğiniz ücret farklılık gösterebilir. Ürün ya da hizmette ödeyeceğiniz ücret gösterdiği rekabet alanı ile doğrudan orantılıdır. Ücretler işlem başı alınmaktadır. Tescillenen marka ile ilgili evrakları almak için harç ücreti yatırılmalıdır. Harç ücreti, tescil için ödenen ücretlerden ayrı olarak en son ödenmektedir. Ödenmemesi şartında işlemler iptal edilir ve tescil için ödenen ücretlerin geri iadesi yapılmamaktadır.

Diyarbakır Marka Tescil Nasıl Alınır?

Uzun ve zor bir süreç gibi gözükse de işlemler eksiz olduğu takdirde sağlam temeller atmış olursunuz. Marka Tescili rakiplerinize fark attıracak renk, logo, sembol ve sözcüklerin tamamına denir. Diyarbakır marka tescili için İnka Patenti tercih ediyor. Marka olma düşüncesinin zirvede olduğu bu dönemde yaşanan fikir hırsızlığı artmaktadır. Markalaşma ile birlikte tescillemekte artış göstermiştir. İnka Patent olarak emeğinizi ve fikrinizi çalmak isteyenlere karşı markanızı koruma altına alır ve yasal haklarını saklar.

Diyarbakır Endüstriyel Tasarım Tescili Nedir?

Markanızı diğer markalardan ayıran sembol, logo, işaret, renk vb. unsurların sadece size özel olduğunu düşünüyorsanız Endüstriyel Tasarım Tescili ile emeğiniz koruma altına alınır.

Diyarbakır Patent Belgesi, kopyalanmamış ve orijinal fikir ya da buluş için üreticiye verilen belgedir. Patent belgesi sayesinde taklitlerine karşı hukuki haklara sahip olur. İsteğine göre de fikrini paylaşabilir ve satışa sunabilir.

Faydalı Model Belgesi sanayide uygulanabilen, fikir sahiplerine sahip çıkan yeni bir sistemdir. Süresi 10 yıldır.

Diyarbakır Patent Tescil yaptıran firmaya tescil alanında markasını satma, kullanma, pazarlama, çoğaltma gibi haklara sahip olduğunu gösteren belgesini almak için yardımcı oluyor.

Diyarbakır Marka Tescil ve Diyarbakır Patent Tescil ile ilgili merak ettiğiniz sorular ve daha detaylı bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.